מצנן אוויר המדריך לרכישה- שאלות תשובות

למי זה מתאים מצנן אוויר?

מצנן אוויר הוא מוצר אפקטיבי ויעיל המשמש לקירור וצינון האוויר במקומות שונים כמו משרדים, אולמות אירועים, חופי ים, מקומות המתנה, עמדות שמירה, חדרי תצוגה, מסעדות, בתי מלון, מחסנים, עסקים, בתי קפה, מרפסות, אירועים חיצוניים ואפילו לחדר השינה, מצנן אוויר מוצר איכותי, אמין, ובעלות נוחה יחסית למי שלא רוצה להשקיע סכום גבוה ולפעמים גם לא מתאים לצרכים שלכם כמו לדוגמא מזגן שאינו נגיש כמו מצנן אוויר.

תכונות למצנן אוויר?

התכונה הייחודית של מצנן אוויר היא זריקת אוויר קר יותר מהטמפרטורה הקיימת בחלל המקום בו הוא צריך לתת מענה ולהוריד את הטמפרטורה בחלל הנתון, פעולה זו מאפשרת ליהנות מאפקט קירור יעיל ועוצמתי באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.

הפעולה של הקירור מתבצעת באמצעות מים, אשר צריך למלא במיכל המיועד לכך, המים עוברים באמצעות משאבה אל הפדים, אשר פותחו בטכנולוגיה חדשה מיוחדת עבור האקלים הישראלי, בצידי המצנן בחלק הפנימי שלו ולכן האוויר אשר יוצא מהמצנן יוצא קר יותר ובטמפרטורה נמוכה ביחס לאוויר הקיים בחלל הנתון כאשר פעולה זו עוזרת להוריד את טמפרטורת החדר.

עוד תכונה מאוד חשובה במצנן היא האפשרות לשים קרחונים בתוך מיכל מים על מנת לקבלת טמפרטורת נמוכה יותר במצב הפעולה.

מצנני אוויר מצוידים במנועים חזקים ואופטימליים המאפשרים זרימת אוויר עוצמתית ומתמשכת אשר יוצרת אפקט אוויר נעים וקר.

למצנן אוויר יש בדרך כלל 3 דרגות עוצמה: חלש, בינוני וחזק. למצנני אוויר יש אפשרות לצדד את האוורור ימינה ושמאלה, בנוסף כל מצנן מצויד ב-4 גלגלים המאפשר נגישות והזזה ממקום למקום בצורה קלה מהירה ונוחה.

 

איך מצנן אוויר מצנן את הסביבה?

מצנני אוויר מצוידים בפדים איכותיים שמסננים את האוויר מפני אבק ומספקים טמפרטורה מותאמת לפי הצורך ומקררים את האוויר באופן מצוין.

מצנן קירור אוויר תעשייתי או קטן, מגיע עם מיכל ליטר מים בתוכו, שדרכו בעצם הוא נותן אפשרות לקרר את הסביבה.

יתרונות למצנן אוויר?

היתרון החשוב ביותר של מצנן אוויר היא היכולת להוריד את הטמפרטורה ולצנן את האוויר בצורה מהירה, נוחה ונגישה.  ובעלות נמוכה מאשר פתרונות קירור אחרים.

עוד יתרון חשוב מאוד הוא היכולת לנייד את המצנן ממקום למקום בצורה נוחה באמצעות גלגלים איכותיים ומסיבים אשר מחוברים לגוף המצנן.

יתרונות אלה נותנים פתרון חשוב מאוד ובצורה נוחה ופשוטה עם קבלת אפקט קירור / צינון אוויר בחלל המקום בו נמצא המצנן גם במקום פתוח כמו גינות, מרפסות, בתי קפה, מסעדות, גני אירועים וגם במקום סגור כמו בית עסק או לקוח פרטי שרוצה להשתמש במצנן אוויר יכול ליהנות מיתרונות רבים.

המצנן מספק קירור אוויר בתקופות של מזג אוויר חם ושרבי, מסייע בשמירה על רמת לחות נמוכה, מפחית את התחושה של הלחות ומקנה לך אפשרות להנות מאוויר קר ונעים במקומות פנימיים או חיצוניים בעלות צריכת חשמל נמוכה ובצורה קלה ופשוטה מצנן אוויר הוא פתרון יעיל, נגיש וידידותי לסביבה לצרכי צינון וקירור אוויר.

איך בוחרים מצנן אוויר?

אחד הפרמטרים החשובים והבולטים ביותר הוא עניין העוצמה של המצנן הנמדדת באמצעות מק"ש – מטר קוב לשעה, אשר מתאר את עוצמת דחיפת האוויר של המצנן, ככל שעוצמת המק"ש גבוהה יותר כך המצנן צריך להיות חזק יותר ועוצמת דחיפת אוויר חזקה יותר.

כיום, יש מגוון רחב של מצנני קירור בשוק החופשי, וכל לקוח יכול להתאים את המצנן הייחודי בו הוא מעוניין. קודם כל צריך לשים לב שקונים מצנן עם אחריות יבואן רשמי מינימום לשנה, בנוסף צריך לבדוק שיש למצנן 3 מצבי הפעלה זה נותן ערך מוסף, בנוסף לזה צריך לבדוק שיש לו כבל חשמל די ארוך כך שיהיה נגיש ומתאים לצרכים שלכם, חשוב מאוד שלמצנן אוויר יהיה מיכל מים גדול כך כשהוא עובד מהבוקר עד הערב לא נצרך למלא אותו כל יום.

עכשיו איך בוחרים מצנן אוויר המתאים לצרכים שלכם?

 יש מצננים גדולים תעשייתיים שמתאימים לעסקים, מפעלים ובתי עסק, שהמצננים האלה עושים רעש והדציבל שלהם גבוה ולכן אינו מתאים ללקוח פרטי שרוצה לקנות לחצר הבית.

ניקח דוגמא נוספת למשל, בנאדם רוצה לקנות מצנן למרפסת והמרפסת די קטנה והוא לא רוצה שהמצנן יתפוס הרבה מקום וגם לא יעשה הרבה רעש אז יש היום בשוק מצנני אוויר צרים גבוהים ומעוצבים שעושים את העבודה כמו שצריך.

עוד דוגמא למשל, בתי עסק כמו בית קפה או מסעדה שרוצה לשים מצנני קירור אוויר בחצר העסק לצד שולחנות הסועדים או הלקוחות, כדאי לקחת מצנן בינוני, שמצד אחד לא יעשה הרבה רעש ומצד שני לא יהיה חלש מדי. כך בעצם בוחרים מצנן המתאים לדרישות שלכם.

כדאיות לקניית מצנן?

מצנן אוויר זהו מוצר שיכול לעזור לקירור וצינון האוויר לכל עסק או לקוח פרטי בימי הקיץ החמים.

המצנן נותן הרגשה ואווירה נעימה וכיפית גם ללקוח הפרטי אם זה בגינה או במרפסת הבית ואפילו בחלל פנים הבית ולבית עסק ותעשייה במקומות פנים וחוץ לדוגמא מוסכים אם זה לעובד במוסך או ללקוח אשר מקבל שירות, בתי קפה אשר הלקוחות שלהם יושבים בחוץ בימי הקיץ שיש להם מצנן אוויר הם נהנים מאווירה ותחושה נעימה, מפעלים ומחסנים בדרך כלל ללא מיזוג וכשיש להם מצנן אוויר תעשייתי נותן אווירה יותר קלילה במתחם.

מצנן אוויר זהו מוצר חובה לכל בית או עסק בימים חמים.

איך מתחזקים מצנן אוויר?

בעיקרון התחזוקה של המצנן פשוטה מאוד, לעיתים רחוקות או כל תחילת עונה יש להוציא את הפילטרים של המצנן אוויר לנקות אותם היטב עם סבון ומים, לחכות שמתייבש ולהחזיר אותם למקום.

מה ההבדל בין מזגן למצנן אוויר?

מצנן אוויר הוא נייד והוא נגיש כמעט לכל מקום לעומת מזגן שאינו נגיש, עלות הפעלה של מצנן הרבה יותר זולה מזו של מזגן, ובכללי, עלות רכישת מצנן הרבה יותר זולה ממזגן.

לעומת זאת מצנן אוויר הינו רק מצנן אוויר פשוטו כמשמעותו, המצנן אינו מוציא אוויר קר כמו מזגן. מזגן מקרר את האזור בו הוא נמצא והמצנן רק מצנן את האוויר ומוריד את הטמפרטורה באופן יחסי.
אחרי שלמדנו איך בוחרים מצנן אוויר ריכזנו עבורכם 3 מצננים איכותיים  האחד עונה לצורך תועלת מול זולות השני ליותר יקר ואיכותי והאחד פשוט מצנן אוויר שנמכר המון ונחשב למאוד אמין

מצנן איכותי וזול הנותן תמורה מלאה לכסף

מצנן ביתי מתאים לאנשים שרוצים לא להשקיע המון כסף וליהנות ממצנן אוויר טוב ואיכותי, מתאים למרפסות מקומות קטנים סגורים ואפילו לחדר שינה
אזל המלאי
יח'

מצנן איכותי המתאים לתעשייה

מצנן אוויר ברמה גבוהה מאוד, מתאים לתעשייה, מפעלים בתי קפה מסעדות ועוד

הנמכר ביותר

מצנן אוויר הנמכר ביותר איכותי, אמין, במחיר מצוין המתאים לכל בית פרטי או בית עסק
הובלה מתנה!!
יח'
x

#{title}

#{text}

#{price}