גנרטור תעשייתי

כשמדובר בשירות אמין לטווח ארוך, לגנרטורים תעשייתיים אין מתחרים. היכולת  להישאר פעילים באופן קבוע למרות הפסקות חשמל מרשימה. מפעלי ייצור מסתמכים מטבעם על הפונקציונליות הרחבה של גנרטורים אלה כדי לשמור על העסק שלהם ער ופרודוקטיבי.גנרטור מקל על מטענים חשמליים. הוא משתמש באנרגיה מכנית כדי לכפות מטענים חשמליים דרך החיווט ובהכרח לכל משאב שצריך כוח.
גנרטור תעיישיתי

גנרטור תעשייתי מורכב מ-7 חלקי ליבה פנימיים:

 • מנוע: המנוע מכניס את האנרגיה המכנית. המנוע פועל על סוגי דלק רבים, כגון פרופאן, גז טבעי ודיזל. סוגי הדלק השונים הללו משמשים ההבחנה העיקרית בין סוגי הגנרטור.
  אלטרנטור: האלטרנטור מייצר את הפלט החשמלי. הרכיבים המגנטיים של האלטרנטור פועלים יחד עם הרוטור ובית הפלסטיק לייצור החשמל. זה נובע בעיקר מתנועה בין השדה המגנטי לחשמלי.
  מערכת דלק: מערכת הדלק ממירה את הדלק לשמירה על התפקוד הבסיסי של הגנרטור התעשייתי. באמצעות משאבת דלק, הדלק מעובד באמצעות מערכת מורכבת. מזרק הדלק שומר על הזרימה ממש בקצה הגנרטור.
  וסת מתח: גנרטור יכול לספק מתח מסוים של חשמל כפי שמצוין על הגנרטור התעשייתי.
  קירור ופליטת: מערכת הקירור מאווררת חום עודף. ניתן לקרר את רוב גנרטורים תעשייתיים על ידי אספקת מימן למערכת הקירור. הפליטה מסירה רעלים וכימיקלים רעילים שהופקו על ידי הגנרטור.
  שימון: מערכת שימון חיונית בכך שהיא אוגרת שמן, הנתמכת על ידי משאבה. המשאבה פשוטו כמשמעו מתיזה שמן על החלקים הנעים הרבים של הגנרטור, ממזערת שיהוקים ובלאי ברכיבים הנעים הרבים.
  סוללה: גם סוללה וגם תחנת הטעינה של הסוללה שלאחר מכן מספקות מתח צף. תכונה קטנה ומיוחדת זו פועלת כאינדיקטור לכמה סוללה נכבית.

גנרטורים תעשייתיים למכירה ניתן למצוא בבוקס מאסטר, המציעים מגוון מוצרים מהטובים בשוק.

 

x

#{title}

#{text}

#{price}