אוהל לבית כנסת
בית כנסת הוא מקום לקהילה, ובתוך כך נערכים בו לא אחת אירועים חברתיים הקשורים לשגרת בית הכנסת אך לא רק: קידוש, שבת חתן, שבת בר מצווה, ברית מילה ועוד.

בתקופת הקורונה עולה החשיבות של שמירה על ריחוק חברתי והעדפת האוויר הפתוח על פני קיום האירוע בתוך מבנה, אך למעשה גם ללא הקורונה זה נעים יותר לערוך את האירוע בחוץ.
בין כך ובין כך חשוב שבית הכנסת יתארגן על אוהל מתאים לאירועים.
 

אוהל לבתי כנסת – למה בעצם?

ללא אוהל, יש לבני כנסת שתי ברירות לגבי עריכת אירועים. הברירה הראשונה היא לערוך את האירוע בתוך בית הכנסת שאם נאמר את האמת זה פחות נעים, לא תמיד יש מקום בפנים ובתקופת הקורונה זה בכלל בעייתי.

הברירה השנייה היא לערוך את האירוע מחוץ לבית הכנסת תחת כיפת השמיים, אך במצב זה אנחנו חשופים למזג האוויר.

לכן אוהל לבתי כנסת הוא השילוב המושלם מכל העולמות: מאפשר לערוך את האירוע בחוץ ולהנות מהאוויר הפתוח, אך האוהל מגן מפני שמש חזקה או מפני גשם ורוח.

 

מה חשוב לדעת לפני רכישת אוהל לבתי כנסת?

יש להחליט על מבנה האוהל הרצוי. למשל – האם רוצים אוהל סגור לחלוטין או אוהל חצי פתוח? לאוהל חצי פתוח יש יתרונות באוורור, אך הוא מגן פחות טוב מאשר רוחות וגשמים.

כמו כן, חשוב לחשב את השטח המתאים לאוהל כך שלא יהיה גדול יותר מהמרחב שיכיל אותו אך יהיה גדול מספיק כדי להכיל את המתפללים.

אלמנט חשוב נוסף הוא איכות האוהל – חשוב לבחור בחברה המספקת אוהלים איכותיים ועמידים לאורך זמן.
 

בוקס מאסטר – אוהלים לבתי כנסת למכירה והשכרה

מחפשים אוהל למכירה או להשכרה? בוקס מאסטר היא המובילה בשוק האוהלים הגדולים בישראל ומספקת אוהלים למכירה והשכרה עד אתר הלקוח, בפריסה ארצית תוך 3 עד 6 ימי עסקים.
x

#{title}

#{text}

#{price}