אוהל חסין אש

אוהלים מהווים פתרון נהדר לעריכת אירועים מכל סוג מחוץ למבנה, אך מאפשרים לתחום את האירוע ולספק למשתתפים מרחב נעים ללא השלכות של מזג אוויר בעייתי.

במידה ואתם מעוניינים לרכוש אוהל גדול לאירועים, ישנם מספר דברים שחשוב לבדוק בטרם רכישת האוהל וזאת כדי לוודא שזוהי רכישה בטוחה ונכונה שתלווה אתכם עוד שנים ארוכות

 

אוהל חסין אש איכותי למכירה – מה חשוב לדעת?

אמנם אוהל הוא לא דבר יקר במיוחד, אך בכל זאת מדובר בהשקעה מסוימת ולכן אם כבר אתם רוכשים תרצו לוודא שמדובר ברכישה איכותית שתישאר איתכם עוד שנים רבות.

בין אם אתם לקוחות פרטיים, עסקיים, רשות מקומית, צריכים אוהל לבית כנסת, מתנ"ס או כל גוף למעשה חשוב לוודא שאתם משקיעים את הכסף שלכם באוהל הנכון שישרת אתכם נאמנה.

לכן ברכישה חשוב לשים דגש על הדברים הבאים:

 
  • בטיחות: בקיום של כל אירוע הבטיחות היא במקום הראשון. מסיבה זו חשוב לוודא שאתם רוכשים אוהל חסין אש ללא כל סכנת שריפה, העשוי מחומרים איכותיים ועמידים. יריעת אוהל איכותית היא PVC דחוס, רצוי בתפירה כפולה עם ריתוך מלא. אוהל איכותי ובטיחותי יבטיח שנים רבות של שימוש ללא חשש.
  • מבנה: ישנם אוהלים במבנים שונים, הנבחרים לפי אופי האירוע ומידת התיחום של האוהל. כך למשל ישנו אוהל סגור לחלוטין, אוהל חצי פתוח, אוהל פגודה יוקרתי לאירועים ועוד. חשבו על אופי האירועים שאתם עורכים ומידת ההגנה שאתם רוצים לספק מול מזג האוויר ובחרו את מבנה האוהל לפי כך.
  • שטח: ישנם אוהלים שיכולים להכיל עשרות אנשים מול אוהלים שיכולים להכיל מאות אנשים. הבחירה היא לפי כמות המשתתפים והשטח הזמין.
 

בוקס מאסטר למכירת והשכרת אוהלים

אנחנו בחברת בוקס מאסטר מתמחים בציוד לאירועים, כולל אוהל חסין אש בטיחותי לאירועים. אנו מבטיחים איכות מקסימלית לאורך זמן במחירים שווים לכל כיס.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}